Hotel Osiris Ibiza en español  Osiris hotel Ibiza in english  Hotel Osiris Ibiza ( Deutsch )   Osiris hotel Ibiza ( Français )  Osiris Ibiza hotel ( Cesky)  Hotel Osiris Ibiza ( Italiano )  Hotel Osiris Ibiza ( Nederlands )

 

Hotel Osiris Ibiza

Zimmer Hotel Osiris Ibiza

Hotel Osiris Ibiza terrasse
Hotel Osiris Ibiza ***,  Bahía de San Antonio,  Ibiza. 

 

Rodinný hotel s ideální polohou v jižní cásti zálivu San Antonio, Ibiza, mezi piniovým hájem a pláží Es Pouet. Hotel se nachází u prímorské promenády a 1,5 km od centra strediska San Antonio, kde najdete radu obchodu, baru a restaurací.

Hotel nabízí svým hostum halu s recepcí (24 hod. služba), bezpecnostní sejfy, spolecenskou místnost s internetovým automatem, salón s televizí, bar, terasu na opalování s bazénem, klimatizovanou restauraci (stravování formou bufetu mezinárodní kuchyne), tenisový kurt, hrište na volejbal, detské hrište. V hotelu se obcas porádají vecery s živou hudbou. Príjemne vybavené pokoje mají koupelnu, telefon s prímou volbou, klimatizaci, stropní ventilátor, satelitní televizi a balkón nebo terasu.

Pláž Es Puet s širokou nabídkou vodních sportu (surfování, plachtení, parasailing, šlapadla apod.) je od hotelu vzdálena pouhých 50 m. Výletní lode Vás dovezou na prekrásné pláže Cala Conta a Cala Bassa.

Do centra strediska San Antonio dojdete po nové prímorské promenáde za 15 minut. Autobusová zastávka se nachází v blízkosti hotelu (pravidelné autobusové spojení do centra a na blízké pláže).

Hotel Osiris Ibiza se nachází v bezprostrední blízkosti pláže: dojít z Vašeho pokoje k mori je otázka nekolika minut ..

Hotel Osiris Ibiza logo
Ibiza Sonne untergang
Blick auf Hotel Osiris
Sonne untergang vom Hotel Osiris Ibiza
Hotel Osiris - Playa Es Puet - 07820 Bahía de San Antonio - Ibiza - Telf.: (0034) 971 340 916 - Fax: (0034) 971 341 685
E-mail: info@hotelosiris.com
Rezervace
Hotel Osiris Ibiza © copyright Osiris S.A.
Back to top